Menü
Sepetiniz

500₺ üzeri ücretsiz kargo. Tüm Türkiye 26.90 Sabit Kargo Ücreti

Fxone Suda Collagen

Fxone

 

FxOne Suda Collegen nedir? Kullanım özellikleri ve amaçları nelerdir? İçerdiği kolajen bileşiklerinin vücutta hangi noktalarda kullanılması önerilir?

FxOne Suda Collegen ürünü hakkında sipariş vermeden önce dikkat edilmesi gerekenleri bu sayfamızda inceleyebilirsiniz.

FxOne Suda Collegen Hangi Durumlarda Kullanılır?

Suda Collagen FX One içeriği ve formülü nedeniyle tedaviye destek olan ve koruma özelliğine sahip etkin bir üründür. Kolay kullanım özellikleri ve patentli bileşenleri nedeniyle, çabuk etki alınmak istenen durumlarda, ürün bilgileri göz önünde bulundurularak alınmalıdır.

Eklem Ağrıları

Yaşlanma veya çeşitli fiziki etkiler nedeniyle vücutta meydana gelen ağrılarda Suda FX One Kolajen oldukça etkilidir. Eklem ağrısı yaşanan bölgeye nazik bir şekilde uygulanır.

Yenilenmeye Destek

Eklem bölgesine sağladığı desteği ile dokuların ve özellikle kıkırdak dokusunun yenilenmesinde önemli bir rol oynadığı bilinmektedir.

Güzel ve Parlak Bir Cilt

FxOne Suda Collegen cildin yenilenmesine destek ve koruyuculuk sağlar. Tırnaklarda ve saç yapısında da önemli bir etkiye sahip olduğu bilinmektedir. Tırnak, cilt ve saçta koruma özelliğine sahiptir.

Sporcu Dostu İçerik

İncinme gibi durumlarda oluşan şişlik, iltihaplanma veya çeşitli nedenlerle ortaya çıkabilen kısmi ödemlerin giderilmesinde etkili bir üründür. Elmalı FxOne Suda Collegen özellikle egzersiz yapan ve sporla uğraşanlar için önemli bazı özelliklere sahiptir.

Kasların gelişimine destek olan ürün, aynı zamanda bağ dokusunun hızlı yenilenmesinde etkin bir rol oynar. Etkinliği çalışmalarla kanıtlanmış kolejen formu içerir fortigel Yoğun sportif faaliyetler sonucu meydana gelebilecek kıkırdak sorunlarının neden olduğu ağrılı durumları gidermede kullanılabilmektedir.

Romatizmaya Bağlı Ağrıların Giderilmesi

Eklemlarin yıpranması, deforme olması, şişmesi veya sertleşmesi gibi etkileri ile bilinen, Osteoartrit ağrılarında önemli bir destek sağlar.

Vücudun doğal tepkisi nedeniyle ortaya çıkan ve halk arasında yangı/iltihaplanma olarak adlandırılan, ağrılı durumlarda ve eklem ağrılarının giderilmesinde önemli bir çözümdür.

FxOne Suda Collegen ürünü, romatizmal hastalıkların sebebiyet verdiği ağrıların giderilmesinin yanında, aşırı kiloya bağlı eklem veya kıkırdak sorunlarında destek ve koruma özelliğine sahiptir. Form demek üzerine araştırma yapılmıştır.

Suda Collagen FX One Aroması Nasıldır?

Fx One Kolajen ürünleri kullanıcılarını rahatsız etmeyen, hafif bir elma aroması ile tatlandırılmıştır.

Suda Collagen Fx One Nasıl Kullanılır?

Ortalama 1+1/4 su bardağı su (250 ml) içine bir ölçek konarak tüketilir. Ürünler ambalajı içinde, serin ve rutubetsiz ortamlarda saklanmalı ve gün ışığı almamalıdır. Tavsiye edilen miktardan fazla kullanmamanız gerekir.

Suda Collagen FxOne kullanımı için uzmanların önerisi, sekiz veya on iki hafta, ara vermeden alınması yönündedir. Özellikle cilt için önerilen bu uygulama şeklinde, ciltte sağladığı etkilere bakılmalıdır. İsteğe bağlı olarak kullanıma bir süre ( bir veya iki ay kadar) ara verilerek tekrar iki ya da üç kür şeklinde uygulanabilir. Genel olarak ürün üç ay kullanım ve üç ay ara verme şeklinde uygulanır.

Ürün tok karnına kullanılmalıdır. Uykudan önce yarım veya bir saat önce shaker ile karıştırılarak tüketilebilir. İçeriğinde şeker bulunmadığı için diyabet hastalarında doktor görüşü alınarak kullanılabilir. İçeriğinde Splenda tatlandırıcısı yer almaktadır. Hamile ve emziren annelerin kullanması önerilmez.

Suda Collagen FxOne ürününü yalnızca yetişkinler kullanmalıdır.

Suda Collagen Fx One İçerği ve Özellikleri

Suda Collagen Fx One formülü temel olarak iki ana patentli kolajenin tendon ve eklem sorunları üzerine etkisi üzerine tasarlanmıştır. Bunun yanında, içeriğinde Çinko, C vitamini, K ve D vitamini gibi yararlı bileşenler yer almaktadır.

Tendofort kolajen bileşeni özellikle tendon hasar ve rahatsızlıklarında hızlı bir etkiye sahiptir. Suda Collagen Fx One içeriği veya formülünde yer alan diğer temel bileşen ise Fortigel kolajenidir. Bu kolajen bileşeni, çoğunlukla eklemlerde ve kıkırdak dokusunda meydana gelen sorunlarda, tedaviye yardımcı olma özelliğine sahiptir.

Fortigel ve Tendofort kaloejen bileşenleri, herhangi bir marka ve üründe kullanılmamaktadır. Patenti alınmış bu yararlı bileşenler yalnızca Suda Collagen FxOne formülü içinde bulunmaktadır.

Cilt, tendon, kıkırdak, eklem, saç ve tırnak sağlığında etkili olan kolajenler sığır kaynaklı olup, helal sınıfı ürünlerdir. FxOne formülü içindeki kolajen oranı %100’dür. Her bir ölçekte ortalama 10 Bin mg kolajen yer almaktadır. Her bir kutu 1 ay (30) gün kullanım için tasarlanmıştır.

FxOne Suda Collegen İçeriğindeki Kolajenlerin Etkileri

Fx One Suda Collagen formülü içinde hidrolize Kolajen Peptid yapısına sahip, Tip1, Tip2 ve Tip3 kolajenler bulunmaktadır. Helal ve sığır kaynaklı bileşenler özellikle insan bedeninin kullanımı için bir araya getirilmiştir.

Tip1 Kolajen Nedir?

Tip1 kolajen bileşeni doğal yapısı gereği insan bedeninde belirli oranlarda bulunmaktadır. Bu tür kolajenler, başta cildin sağlıklı ve sıkı görünümü üzerinde olumlu bir etkiye sahiptirler.

Yaraların hızlı bir şekilde iyileşmesinde Tip1 kolajenler önemli bir role sahiptir. Her insanın cildinde, tendonlarında ve organlarında kısmi olarak yer almaktadır. Tip1 kolajen dokuların elastik yapısı için gerekli bir bileşendir.

Tip2 Kolajen Nedir?

Özellikle eklemlerde meydana gelen ağrıların giderilmesi bakımından önemli bir bileşendir. İnsan kıkırdak dokusunun yarısından fazlasında Tip2 Kolajen doğal olarak bulunmaktadır. Yaşlılık ile birlikte yeterli görülmediği durumlarda destek olarak kullanılmaktadır. Tip2 Kolajenler vücut fonksiyonları açısından kıkırdağın oluşum aşamasında doğal olarak kullanılan bir maddedir.

Tip3 Kolajen Nedir?

İnsan cildinin elastik veya sıkı görünümünde önemli role sahip bir kolajen türüdür. Tip3 kolajenler özellikle dolaşım sisteminin ana öğeleri olan damar ve kan hücrelerinin meydana gelmesinde görev alırlar. Bu nedenle damarların yapısının esnek olması bakımından faydalıdır. Tip3 kalojen aynı zamanda kas esnekliği için son derece gerekli bir bileşendir.

FxOne Suda Collegen Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

FxOne Suda Collegen gibi ürünleri kullanırken hızlı sonuç almak için birkaç kez kullanmak yerine, önerilen ölçülerde düzenli kullanmak yararlı olacaktır. Uzman tavsiyeleri dikkate alınarak iki veya üç ay kullanarak etkilerini gözlemlemek yararlı olacaktır.

Tavsiye edilen günlük tüketim miktarını aşmayın. Eklem ve tendon sorunları için Fxone

Patentli form demek üzerine, tendon sorunları için patentli kolajen formu içerir fortigel. İçerir fortigel ve tendofort yapılmış ve etkinliği çalışmalarla kanıtlanmıştır. one eklem ve tendon kadar kolajen peptit içerir collagen fx one eklem ağrılarınıza iyi gelir. Araştırma yapılmış ve etkinliği çalışmalarla kanıtlanmış kolajen demektir.

 

Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır.