Fxone Elmalı 13gr X 30 Gün
Fxone Elmalı 13gr X 30 Gün
Menü
Sepetiniz

Kozmopol Blog RSS Feed

02 Ara Kuruyan Vücudunuzu Nasıl Nemlendirmelisiniz?
2 128
Kuruyan Vücudunuzu Nasıl Nemlendirmelisiniz? Artık hepimiz yüzümüzü nemlendirmenin önemini biliyoruz. Daha sağlıklı ve bakımlı bir cilt için nem dengesini sağlamaya ve korumaya büyük özen gösteriyoru..
02 Ara Yağlı ve Akneye Eğilimli Ciltler İçin Gerekli Kit
1 128
Yağlı ve Akneye Eğilimli Ciltler İçin Gerekli Kit Gençlik, değişim zamanıdır. Bu zamanlarda her şeyin değiştiği gibi cildimiz de değişir. Eğer göz korkutan akne konusu başını ağrıtmaya başladıysa La ..
02 Ara Dudak Bakımı Nasıl Yapılmalı?
0 170
Dudak Bakımı Nasıl Yapılmalı? Dudaklarımızın, vücudumuzda belki de en fazla bakıma ihtiyaç duyulan organlardan biri olduğunu biliyor muydunuz? Dudaklardaki kuruluk ve sonrasında oluşan çatlama hem ya..
02 Ara Yüz Kırışıklığına Dair Bilmeniz Gerekenler
0 154
Yüz Kırışıklığına Dair Bilmeniz Gerekenler “Kırışıklık görünümü” hepimizin korkulu rüyası değil midir? Çünkü akıp giden yılların izleri zamanla yüzümüzde belirmeye başlar. Bu durumda panik yapmak yer..
02 Ara En Etkili Cilt Bakım Serumları
0 180
En Etkili Cilt Bakım Serumları Cilt bakımında çok önemli bir yer tutan cilt bakım serumları çoğumuzun bakım kutusunda yerini aldı. Cilt bakım serumlarını diğer bakım ürünleri olan kremlerden, losyonl..
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)
  • Kozmopol Kozmetik Sağlık A.Ş.