Menü
Sepetiniz

Hakkımızda

kozmopol.com 2020 yılı içerisinde İstanbul’da kozmetik, medikal ve sağlık alanlarında faaliyet göstererek müşterilerimizin sorunlarına çözüm üretiyor, hem de bu alanda güvenli ve orijinal ürünleri sorunsuz bir şekilde müşterilerimize ulaştırma hedefindeyiz.

Kurulduğumuz günden bu yana sürekli bir gelişim ve büyüme amacı ile dönemsel hedeflerimizi ileriye taşıyarak, kategorimizin lider markaları direkt partnerlik veya yetkili online satış ortağı olarak tüketicimize doğru ürünü doğrudan ulaştırmaya çalışıyoruz.

Satışa sunduğumuz ürünlerimizin % 99 ‘ u stoklarımızda mevcuttur, önce satış sonra tedarik değil, direkt stoktan satış modelinde hizmet sunuyoruz.
Tüketici sorularımızda sık sık ifade ettiğimiz cümlemiz işimiz sadece ticaret değil, tüm ürünlerimizi “ kendimiz kullanacakmış gibi”  Ürün tedariği, depolanması, sipariş aşaması hazırlığı ve teslimatı aşamalarında kendi standartlarımızı sürekli yükselterek müşterimize en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz.

Tüm ürünlerimiz orijinaldir, ecza depoları, güvenilir ıtriyat depoları ve markanın Türkiye resmi dağıtıcıları dışında hiçbir yerden ürün tedariği yapmıyoruz.
Tüm ürünlerimizi faturalı alıp, müşterimize faturalı olarak çıkış yapıyoruz.


Şu anda kendi sitemiz haricinde Trendyol, Hepsiburada, N11, Amazon, Morhipo, Çiçek Sepeti ve Akakçe Pazar yerlerinde “Kozmopol” satıcı ismi ile satış yapmaktayız.


Sağlıklı Günler Dileriz
Kozmopol Kozmetik A.Ş.

Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır.