Menü
Sepetiniz

500₺ üzeri ücretsiz kargo. Tüm Türkiye 26.90 Sabit Kargo Ücreti

Hakkımızda

 

Kozmopol Kozmetik Sağlık Gıda San. ve Tic. A.Ş.

2020 yılında sağlık ve bilişim sektöründe 20+ yıl tecrübeli bir ekip tarafından Kozmopol.com ve Online Pazaryerleri üzerinden güvenilir ve tercih edilen markaları en uygun ve doğru şartlar ile tüketiciye ulaştırma amacı ile kurulmuştur.

Başlangıç ürün kategorimiz sağlık, kozmetik ve dermokozmetik ürünlerdi. Değişen dünya şartları ile birlikte en iyi olduğumuz ana kategorilerimizden ayrılmadan, online ticaretin büyümesi, tüketicilerimizin talepleri ve büyüme hedeflerimiz doğrultusunda düzenli olarak yeni marka ve kategorilerin eklenmesini sağlayarak gelişim ve büyüme sağlamaya devam ediyoruz.

% 100 Orijinal Ürün Güvencesi
Ürün güvenilirliği en çok önemsediğimiz ticari şartlarımızdan birisidir. Kozmopol olarak tüm ürün tedariğimizi resmi ithalatçı, üretici, distribütör ya da ecza depoları dışında yapmaktayız, bunların dışında olan kaynaklardan ürün tedariği sağlamıyoruz. Bundan dolayı tüm tüketicilerimize % 100 orijinal ürün garantisi verebiliyoruz. Ürünlerimizin tamamı da üretici ve ithalatçı firmaların garantisi ve güvencesi altında olan ürünlerdir. Faturasız ürün almıyor, tüm satışlarımızı faturalı olarak yapıyoruz. Bilinmeyen, arkasında güvenilir bir üretici veya distribütör olmayan hiçbir ürünün satışını yapmıyoruz. Dostlarımız ve ailemize veremeyeceğimiz hiçbir ürünü, stoklarımıza dahil etmiyoruz.

Son Kullanma Tarihi Garantisi
Son kullanma tarihi 1 Yıldan daha aşağı hiçbir ürünün depomuza girişine izin vermiyoruz. Depomuzda düzenli olarak miad kontrolleri sağlıyoruz. Ürün sirkülasyonumuz hızlı olduğu için depomuzdaki ürünler genelde 2-4 yıl son kullanma tarihli ürünlerdir.

Hızlı Gönderim Avantajı
Tüm siparişlerimizde % 95 oranında aynı gün kargoya teslim süremiz bulunmaktadır. Kalan % 5 oranda bir sonraki gün kargo firmasına teslim edilmektedir. Kargo firması tercih ederken genel teslim süresi 3 gün içinde olan firmalar tercih edilmektedir.

Paketleme Standardı Garantisi
Kozmopol olarak her ürün-kategori- ürün tipine dair paketleme standartlarımız bulunmaktadır. Koruduğumuz bu standart ürünlerinizi yolda zarar gelmeyecek şekilde paketliyor tüketicimize en üst kalitede teslimat deneyimi sunuyoruz.

Müşteri Memnuniyeti
Satışını gerçekleştirdiğimiz % 100 orijinal ürünlerimizi, hızlı paketleme standartları ile tüketiciye ulaştırıyoruz. Satış ve satış sonrası süreçlerde tüketicimizin yanında olmaya devam ediyoruz.

Ürün-İade Politikamız
Tüketicimize en iyi alış-veriş deneyimi sunabilmemizin etken sebeplerinden birisinin de ürün iadesi olduğunun farkındayız, sadece iadelerden sorumlu iade prosedürünü iyi bilen personellerimiz ile “Kullanılmamış, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş” ürünlerin iadesi alınmaktadır. Fabrikasyon ve üretici kaynaklı-kusurlu ürünlerde inceleme sonrası iadeler alınmakta, onay sonrasında ücret iade işlemleri başlatılmaktadır.

 

30/06/2022 itibari ile sayılarla kozmopol

Teslim Edilen Sipariş Adet

650.000 +

Toplam Ürün Adet

830.000 +

Ortalama Aktif Ürün Sayısı

2000 - 2200

Partner Firma

20-40

Personel Sayısı

23

Günlük Sevkiyat Kapasitesi

2000-4000

 

Aktif olduğumuz online platformlar

E-Ticaret

https://kozmopol.com/

Trendyol

https://www.trendyol.com/magaza/kozmopol-m-197243

Hepsiburada

https://www.hepsiburada.com/magaza/kozmopol

N11

https://www.n11.com/magaza/kozmopol

Amazon

https://www.amazon.com.tr/sp?marketplaceID=A33AVAJ2PDY3EV&seller=A3QNJGBADUX0NP

Vidyodan

https://vidyodan.com/kullanici/kozmopol

Vodafone

Mobil Yanımda

Getir

Mobil Çarşı

 

 

Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır.