Menü
Sepetiniz

Takma Tırnaklar

Marka: DONAWA
DONAWA TAKMA TIRNAK CW-01Ürün Markası:DONAWAÜrün Açıklaması:Kutu içerisinde 40 adet tırnak mevcuttur. Doğal tırnağınızın boyuna en uygun takma tırnağı seçiniz. Aplikatör çubuğunu seçtiğiniz takma tırnağın üstüne koyunuz ve yeterli miktarda tırnak yapıştırıcısını takma tırnağın..
44,73TL
Vergiler Hariç:37,91TL
Marka: DONAWA
DONAWA TAKMA TIRNAK CW-03Ürün Markası:DONAWAÜrün Açıklaması:Kutu içerisinde 40 adet tırnak mevcuttur. Doğal tırnağınızın boyuna en uygun takma tırnağı seçiniz. Aplikatör çubuğunu seçtiğiniz takma tırnağın üstüne koyunuz ve yeterli miktarda tırnak yapıştırıcısını takma tırnağın..
43,92TL
Vergiler Hariç:37,22TL
Marka: DONAWA
DONAWA TAKMA TIRNAK CW-04Ürün Markası:DONAWAÜrün Açıklaması:Kutu içerisinde 40 adet tırnak mevcuttur. Doğal tırnağınızın boyuna en uygun takma tırnağı seçiniz. Aplikatör çubuğunu seçtiğiniz takma tırnağın üstüne koyunuz ve yeterli miktarda tırnak yapıştırıcısını takma tırnağın..
38,61TL
Vergiler Hariç:32,72TL
Marka: DONAWA
DONAWA TAKMA TIRNAK CW-16Ürün Markası:DONAWAÜrün Açıklaması:Kutu içerisinde 40 adet tırnak mevcuttur. Doğal tırnağınızın boyuna en uygun takma tırnağı seçiniz. Aplikatör çubuğunu seçtiğiniz takma tırnağın üstüne koyunuz ve yeterli miktarda tırnak yapıştırıcısını takma tırnağın..
58,90TL
Vergiler Hariç:49,92TL
Marka: DONAWA
DONAWA TAKMA TIRNAK CW-32Ürün Markası:DONAWAÜrün Açıklaması:Kutu içerisinde 40 adet tırnak mevcuttur. Doğal tırnağınızın boyuna en uygun takma tırnağı seçiniz. Aplikatör çubuğunu seçtiğiniz takma tırnağın üstüne koyunuz ve yeterli miktarda tırnak yapıştırıcısını takma tırnağın..
43,92TL
Vergiler Hariç:37,22TL
Marka: DONAWA
DONAWA TAKMA TIRNAK CW-41Ürün Markası:DONAWAÜrün Açıklaması:Kutu içerisinde 40 adet tırnak mevcuttur. Doğal tırnağınızın boyuna en uygun takma tırnağı seçiniz. Aplikatör çubuğunu seçtiğiniz takma tırnağın üstüne koyunuz ve yeterli miktarda tırnak yapıştırıcısını takma tırnağın..
43,92TL
Vergiler Hariç:37,22TL
Marka: DONAWA
DONAWA TAKMA TIRNAK CW-45Ürün Markası:DONAWAÜrün Açıklaması:Kutu içerisinde 40 adet tırnak mevcuttur. Doğal tırnağınızın boyuna en uygun takma tırnağı seçiniz. Aplikatör çubuğunu seçtiğiniz takma tırnağın üstüne koyunuz ve yeterli miktarda tırnak yapıştırıcısını takma tırnağın..
59,90TL
Vergiler Hariç:50,76TL
Marka: DONAWA
DONAWA TAKMA TIRNAK CW-54Ürün Markası:DONAWAÜrün Açıklaması:Kutu içerisinde 40 adet tırnak mevcuttur. Doğal tırnağınızın boyuna en uygun takma tırnağı seçiniz. Aplikatör çubuğunu seçtiğiniz takma tırnağın üstüne koyunuz ve yeterli miktarda tırnak yapıştırıcısını takma tırnağın..
33,03TL
Vergiler Hariç:27,99TL
Marka: LIONESSE
LIONESSE TAKMA TIRNAK  4407Ürün Markası:LIONESSEÜrün Açıklaması: ..
59,40TL
Vergiler Hariç:55,00TL
Marka: LIONESSE
LIONESSE TAKMA TIRNAK A-72FRÜrün Markası:LIONESSEÜrün Açıklaması:Takmak istediğiniz tırnağı seçin,tırnak yapıştırıcısını tırnağın iç kısmına bol miktarda dökün. Döktüğünüz yapışkanı yaymak için yapışkanın ağız kısmından yararlanabilirsiniz. Takma tırnağı kendi doğal tırnağını..
53,91TL
Vergiler Hariç:45,69TL
Marka: LIONESSE
LIONESSE TAKMA TIRNAK A-74FRÜrün Markası:LIONESSEÜrün Açıklaması:Takmak istediğiniz tırnağı seçin,tırnak yapıştırıcısını tırnağın iç kısmına bol miktarda dökün ve döktüğünüz yapışkanı yaymak için yapışkanın ağız kısmından yararlanabilirsiniz. Takma tırnağı kendi doğal tırnağını..
43,20TL
Vergiler Hariç:40,00TL
Marka: LIONESSE
LIONESSE TAKMA TIRNAK A-80FRÜrün Markası:LIONESSEÜrün Açıklaması:Takmak istediğiniz tırnağı seçiniz ve aplikatörün uç kısmında yer alan bölgeye yerleştiriniz,tırnak yapıştırıcısını tırnağın iç kısmına bol miktarda dökün.  Yapıştırıcıyı yaymak için yapıştırıcının ağız kısmın..
53,91TL
Vergiler Hariç:45,69TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)
Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır.