Menü
Sepetiniz

El & Tırnak Bakımı

Marka: Bayer
Bepanthol Cilt Bakım Kremi 100grÜrün Adı: Bepanthol Cilt Bakım Kremi 100grÜrün Markası: BepantholÜrün Boyutu: 100grÜrün Bilgisi: Gün içinde karşılaştığınız sıcak, soğuk, rüzgar gibi dış etkenler cildinizi kurutur. Cildiniz, kaybettiği nemi geri kazanmak için günlük bakıma ihtiyaç..
148,41TL
Vergiler Hariç:125,77TL
Marka: CERADOLİN
CERADOLİN HİDRO SU BAZLI NEMLENDİRİCİ LOSYON 200MLÜrün Markası:CERADOLİNÜrün Boyutu:200 mlÜrün Açıklaması:Çok Kuru ciltli çocuk ve yetişkinlerde, el-yüz-boyun bölgesinin nemlendirilerek, korunmasında kullanılır. Güneşin zararlı etkilerine karşı restore etmeye yardımcı ol..
229,90TL
Vergiler Hariç:194,83TL
Marka: Dermoskin
Dermoskin N-Balsam Tırnak Bakım Kremi 10 mlÜrün Adı: Dermoskin N-Balsam Tırnak Bakım Kremi 10 mlÜrün Markası: DermoskinÜrün Boyutu: 10 mlÖzet Bilgi: İçeriğindeki Keratin Amino Asitleri, Kolajen Amino Asitleri , Glycine Soja Oil’deki Phytosteroller ve güçlü nemlendiricilerin etkis..
160,00TL
Vergiler Hariç:135,59TL
Marka: LIONESSE
LIONESSE KAĞIT TÖRPÜÜrün Markası:LIONESSEÜrün Açıklaması:Tırnaklarınıza zarar vermeden şekillendirilmesini sağlayan törpülerdir. İnce yapısıyla tırnak altına rahatça girebilir ve daha esnek şekiller oluşturabilirsiniz. Kullan at yapısı sayesinde hijyenik manikür ve pedikür i..
17,91TL
Vergiler Hariç:15,18TL
Marka: LIONESSE
LIONESSE TIRNAK MAKASIÜrün Markası:LIONESSEÜrün Açıklaması:Lionesse Tırnak Makası, tırnakların kolay kesilmesini sağlar. Kolay kavranabilir yapısıyla tırnaklarınızı kolayca kesmenizi sağlar. Tırnak makasını en verimli şekilde kullanmak için tırnaklarınızda oje mevcut ise aseton..
29,90TL
Vergiler Hariç:29,90TL
Marka: LIONESSE
LIONESSE TIRNAK MAKASIÜrün Markası:LIONESSEÜrün Açıklaması:Lionesse Tırnak Makası, tırnakların kolay kesilmesini sağlar. Kolay kavranabilir yapısıyla tırnaklarınızı kolayca kesmenizi sağlar. Tırnak makasını en verimli şekilde kullanmak için tırnaklarınızda oje mevcut ise ase..
20,61TL
Vergiler Hariç:17,47TL
Marka: LIONESSE
LIONESSE TIRNAK PARLATICI Ürün Markası:LIONESSEÜrün Açıklaması:Tırnaklara zarar vermeden parlaklık sağlar Tırnaktaki çizgilenmeleri engeller Tırnak parlatıcıyı nazik hareketlerle fazla bastırmadan kullanın ..
22,41TL
Vergiler Hariç:18,99TL
Marka: SOLINGEN
SOLINGEN TIRNAK MAKASI 318 INOXÜrün Markası:SOLINGENÜrün Açıklaması:Tırnak makası tırnakların kolay kesilmesini sağlar. Kolay kavranabilir yapısıyla tırnaklarınızı kolayca kesmenizi sağlar. Tırnak makasını en verimli şekilde kullanmak için tırnaklarınızda oje mevcut ise as..
60,21TL
Vergiler Hariç:51,03TL
Marka: SOLINGEN
SOLINGEN TIRNAK TORPUSU 4141/7Ürün Markası:SOLINGENÜrün Açıklaması:Tırnak törpüsü tırnaklarınızı düzeltmek için kullanılır. Tırnaklarınızı tek yönde doğru(aşağı veya yukarı) törpülemelisiniz. Tırnağın yanlış törpülenmesi tırnağın hasar görmesine neden olur. Tırnak törpüsü..
44,91TL
Vergiler Hariç:38,06TL
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)
Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır.