Menü
Sepetiniz

500₺ üzeri ücretsiz kargo. Tüm Türkiye 26.90 Sabit Kargo Ücreti

Tarak & Fırçalar

GLIDE N STYLE AÇMA TARAMA TARAĞI - GS-332Ürün Markası:GLIDE N STYLEÜrün Açıklaması:Saçların kolay açılmasını ve taranmasını sağlamak için özel olarak tasarlanmış saç açma-tarama tarağıdır. Tozlu ve dumanlı havada bulunan pozitif iyonları nötrleştirmek ve böylelikle saç derisinde..
36,53TL
Vergiler Hariç:30,44TL
GLIDE N STYLE BAKIM KABARTMA TARAĞI - GS-331Ürün Markası:GLIDE N STYLEÜrün Açıklaması:Saç kabartma tarağı tüm saç tipleri için uygundur Tüm glide'n style saç fırçalarında nono-ıonic teknoloji kullanılmıştır Tozlu ve dumanlı havada bulunanpozitif iyonları nötürleştirmek ve böyl..
45,48TL
Vergiler Hariç:37,90TL
GLIDE N STYLE DOĞAL KIL AÇMA TARAMA FIRÇASI - GS-228Ürün Markası:GLIDE N STYLEÜrün Açıklaması:Bütün saç fırçaları ve taraklarında nano silver teknoloji kullanılmıştır Tozlu ve dumanlı havada bulunan pozitif iyonları nötürleştirmek ve böylelikle saç derisindeki nemi dengelemek am..
48,73TL
Vergiler Hariç:40,61TL
GLIDE N STYLE ELASTİK KANALLI SAÇ FIRÇASI - GS-345Ürün Markası:GLIDE N STYLEÜrün Açıklaması:Glide'n Style Seramik Tarama Fırçası Yeni tasarım fırçamız ile saçınızı şekillendirmede maksimum etki sağlanmaktadır. Açık kanallı tasarımı ile eşit miktarda hava akımı oluşturarak daha ..
69,07TL
Vergiler Hariç:57,56TL
GLIDE N STYLE I -FLOW SERİ BÜYÜK PADDLE SAÇ FIRÇA - GS-320Ürün Markası:GLIDE N STYLEÜrün Açıklaması:Yastık bölgesinde bulunan bir çok delik sayesinde saçlarınızın daha fazla hava alarak kısa sürede kurumasına yardımcı olur saçlarınızı çekmeden, kırmadan ve zarar vermeden açar..
101,61TL
Vergiler Hariç:84,68TL
GLIDE N STYLE I -FLOW SERİSİ BÜYÜK TARAMA FIRÇASI - GS-321Ürün Markası:GLIDE N STYLEÜrün Açıklaması:Yastık bölgesinde bulunan bir çok delik sayesinde saçlarınızın daha fazla hava alarak kısa sürede kurumasına yardımcı olur saçlarınızı çekmeden, kırmadan ve zarar vermeden açar hava..
81,27TL
Vergiler Hariç:67,73TL
GLIDE N STYLE KÜÇÜK AÇMA TARAMA FIRÇASI - GS-221Ürün Markası:GLIDE N STYLEÜrün Açıklaması:Tüm saç tipleri için uygundur. Tüm Glide'n Style saç fırçalarında nono-ionic teknoloji kullanılmıştır. Tozlu ve dumanlı havada bulunanpozitif iyonları nötürleştirmek ve böylelikle saç de..
73,14TL
Vergiler Hariç:60,95TL
GLIDE N STYLE KÜÇÜK FÖN FIRÇASI - GS-226Ürün Markası:GLIDE N STYLEÜrün Açıklaması:Bütün saç fırçaları ve taraklarında nano silver teknoloji kullanılmıştır. Tozlu ve dumanlı havada bulunan pozitif iyonları nötürleştirmek ve böylelikle saç derisindeki nemi dengelemek amacı ile neg..
73,14TL
Vergiler Hariç:60,95TL
GLIDE N STYLE RÖTUŞ FIRÇASI - GS-227Ürün Markası:GLIDE N STYLEÜrün Açıklaması:Rötüş fırçası olarak tasarlanmıştır. Tüm Glide'n Style saç fırçalarında Nono-Ionic teknoloji kullanılmıştır. Tozlu ve dumanlı havada bulunanpozitif iyonları nötürleştirmek ve böylelikle saç derisinde..
66,22TL
Vergiler Hariç:55,19TL
GLIDE N STYLE SEYEHAT VE CEP TARAĞI - GS-334Ürün Markası:GLIDE N STYLEÜrün Açıklaması:Seyehat ve cep tarağı olarak tasarlanmıştır. Tüm Glide’n Style saç fırçalarında nono-lonic teknoloji kullanılmıştır. Tozlu ve dumanlı havada bulunan pozitif iyonları nötürleştirmek ve böyleli..
40,60TL
Vergiler Hariç:33,83TL
Marka: RODEO
RODEO-11 TARAKÜrün Markası:RODEOÜrün Detayları:Tüm saç tiplerini taramak için geliştirilmiştir. Antistatik özelliğiyle saçta oluşabilecek elektriklenmelerin önüne geçer. Esnektir, darbe ve kırılmalara karşı dayanıklıdır. Karbon yapısıyla ısıya dayanıklı olarak üretilmiştir. ..
59,90TL
Vergiler Hariç:49,92TL
Marka: RODEO
RODEO-014 TARAKÜrün Markası:RODEOÜrün Detayları:Yuvarlak bitişleri ve yeterli sterliği sayesinde elden kolay kaymaz. Tarağın yuvarlak uçlu diş uçları sayesinde saç derisine batmaz ve rahat tarama sağlar. Tarak süper plastik malzemeden yapılmıştır. 200 dereceden fazla ısıya d..
59,90TL
Vergiler Hariç:49,92TL
Marka: RODEO
RODEO-016 TARAKÜrün Markası:RODEOÜrün Detayları:Profesyonel saç kesimleri için tasarlanmıştır. Antistatik özelliğiyle saçta oluşabilecek elektriklenmelerin önüne geçer. Esnektir, darbe ve kırılmalara karşı dayanıklıdır. Karbon yapısıyla ısıya dayanıklı olarak üretilmiştir..
59,90TL
Vergiler Hariç:49,92TL
Marka: RODEO
RODEO-018 TARAKÜrün Markası:RODEOÜrün Detayları:Anti statik özelliğiyle saçta oluşabilecek elektriklenmelerin önüne geçer. Esnektir darbe ve kırılmalara karşı dayanıklıdır. Karbon yapısıyla ısıya dayanıklı olarak üretilmiştir. Saç boyamak için özel olarak geliştirilmişti..
64,90TL
Vergiler Hariç:54,08TL
Marka: RODEO
RODEO-020 TARAKÜrün Markası: RODEOÖzet Bilgi:Profesyonel Saç Kesimleri Için Tasarlanmıştır. Antistatik Özelliğiyle Saçta Oluşabilecek Elektriklenmelerin Önüne Geçer. Esnektir, Darbe Ve Kırılmalara Karşı Dayanıklıdır. Karbon Yapısıyla Isıya Dayanıklı Olarak Üretilmiştir. Ince-..
56,90TL
Vergiler Hariç:47,42TL
Marka: RODEO
RODEO-026 TARAKÜrün Markası:RODEOÜrün Detayları:Rodeo Antistatik Karbon Saç Boyama Tarağı Saç boyamak için tasarlanmıştır. Antistatik özelliğiyle saçta oluşabilecek elektriklenmelerin önüne geçer. Esnektir, darbe ve kırılmalara karşı dayanıklıdır. Karbon yapısıyla ısıy..
49,00TL
Vergiler Hariç:40,83TL
Marka: RODEO
RODEO-033 TARAKÜrün Markası: RODEOÖzet Bilgi:Tüm saç tiplerini açmak ve taramak için geliştirilmiştir. Antistatik özelliğiyle saçta oluşabilecek elektriklenmelerin önüne geçer. Esnektir, darbe ve kırılmalara karşı dayanıklıdır. Karbon yapısıyla ısıya dayanıklı olarak üretilmi..
129,00TL
Vergiler Hariç:107,50TL
Marka: RODEO
RODEO-037 TARAKÜrün Markası:RODEOÜrün Detayları:Saçları boyamak için özel olarak tasarlanmıştır. Antistatik özelliğiyle saçta oluşabilecek elektriklenmelerin önüne geçer. Esnektir, darbe ve kırılmalara karşı dayanıklıdır. Karbon yapısıyla ısıya dayanıklı olarak üretilmişt..
59,90TL
Vergiler Hariç:49,92TL
Marka: RODEO
RODEO-043 TARAKÜrün Markası: RODEOÖzet Bilgi:Saçları Şekillendirmek Için Tasarlanmıştır. Wax, Jöle Gibi Şekillendirici Ürünlerle Kullanıma Uygundur. Karbon Yapısıyla Isıya Dayanıklı Olarak Üretilmiştir. Aralıklı Ve Kalın, Plastik Diş Yapısına Sahiptir...
89,00TL
Vergiler Hariç:74,17TL
Marka: RODEO
RODEO-3043 TOPUZ FIRÇASIÜrün Markası:RODEOÜrün Detayları:Bu özel topuz fırçasında, topuz yaparken gerek duyulan bütün aksesuarlar tek bir yerde toplanmıştır. Hem fırça, hem tarak hem de topuz şişi olarak kullanım imkanı sunar...
62,99TL
Vergiler Hariç:52,49TL
Marka: RODEO
RODEO-FADE PRM PREMIUM FADE BRUSHÜrün Markası: RODEOÖzet Bilgi:Tıraş esnasında oluşan, kesilmiş saçları uzaklaştırmak için ideal, yumuşak kıllardan imal edilmiştir. Tasarım sayesinde, saç kesme aparatlarının da temizlemesini yapabilirsiniz...
144,40TL
Vergiler Hariç:120,33TL
Gösterilen: 1 ile 21 arası, toplam: 21 (1 Sayfa)
Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır.