Menü
Sepetiniz

Tarak & Fırçalar

GLIDE N STYLE AÇMA TARAMA FIRÇASI - GS-220Ürün Markası:GLIDE N STYLEÜrün Açıklaması:Glide'n Style Saç Açma Tarağı Saçların kolay açılmasını ve taranmasını sağlamak için özel olarak tasarlanmış saç açma-tarama fırçasıdır. Tozlu ve dumanlı havada bulunan pozitif iyonları nötrleş..
70,13TL
Vergiler Hariç:59,43TL
GLIDE N STYLE AÇMA TARAMA TARAĞI - GS-330Ürün Markası:GLIDE N STYLEÜrün Açıklaması:Saçların kolay açılmasını ve taranmasını sağlamak için özel olarak tasarlanmış saç açma-tarama tarağıdır Tozlu ve dumanlı havada bulunan pozitif iyonları nötrleştirmek ve böylelikle saç derisindek..
50,07TL
Vergiler Hariç:42,43TL
GLIDE N STYLE AÇMA TARAMA TARAĞI - GS-332Ürün Markası:GLIDE N STYLEÜrün Açıklaması:Saçların kolay açılmasını ve taranmasını sağlamak için özel olarak tasarlanmış saç açma-tarama tarağıdır. Tozlu ve dumanlı havada bulunan pozitif iyonları nötrleştirmek ve böylelikle saç derisinde..
47,18TL
Vergiler Hariç:39,98TL
GLIDE N STYLE BAKIM KABARTMA TARAĞI - GS-331Ürün Markası:GLIDE N STYLEÜrün Açıklaması:Saç kabartma tarağı tüm saç tipleri için uygundur Tüm glide'n style saç fırçalarında nono-ıonic teknoloji kullanılmıştır Tozlu ve dumanlı havada bulunanpozitif iyonları nötürleştirmek ve böyl..
45,90TL
Vergiler Hariç:38,90TL
GLIDE N STYLE BÜYÜK BOY SERAMİK FÖN FIRÇASI - GS-342Ürün Markası:GLIDE N STYLEÜrün Açıklaması:En son teknoloji seramik ion emdirilmiş tasarımlarıyla saç şekillendirmenize kolaylık sağlar. Kurutma ve tasarım sürelerini hızlandırır.  Hafif ergonomik yapısı ve tutuş kolaylığ..
76,50TL
Vergiler Hariç:64,83TL
GLIDE N STYLE BÜYÜK FÖN FIRÇASI - GS-225Ürün Markası:GLIDE N STYLEÜrün Açıklaması:Glide'n Style Büyük Fön Fırçası olarak tasarlanmıştır. Tozlu ve dumanlı havada bulunan pozitif iyonları nötrleştirmek ve böylelikle saç derisindeki nemi dengelemek amacı ile negatif iyon partikülle..
63,66TL
Vergiler Hariç:53,95TL
GLIDE N STYLE DOĞAL KIL AÇMA TARAMA FIRÇASI - GS-228Ürün Markası:GLIDE N STYLEÜrün Açıklaması:Bütün saç fırçaları ve taraklarında nano silver teknoloji kullanılmıştır Tozlu ve dumanlı havada bulunan pozitif iyonları nötürleştirmek ve böylelikle saç derisindeki nemi dengelemek am..
54,32TL
Vergiler Hariç:46,03TL
GLIDE N STYLE ELASTİK KANALLI SAÇ FIRÇASI - GS-345Ürün Markası:GLIDE N STYLEÜrün Açıklaması:Glide'n Style Seramik Tarama Fırçası Yeni tasarım fırçamız ile saçınızı şekillendirmede maksimum etki sağlanmaktadır. Açık kanallı tasarımı ile eşit miktarda hava akımı oluşturarak daha ..
54,32TL
Vergiler Hariç:46,03TL
GLIDE N STYLE I -FLOW SERİ BÜYÜK PADDLE SAÇ FIRÇA - GS-320Ürün Markası:GLIDE N STYLEÜrün Açıklaması:Yastık bölgesinde bulunan bir çok delik sayesinde saçlarınızın daha fazla hava alarak kısa sürede kurumasına yardımcı olur saçlarınızı çekmeden, kırmadan ve zarar vermeden açar..
74,89TL
Vergiler Hariç:63,46TL
GLIDE N STYLE I -FLOW SERİSİ BÜYÜK TARAMA FIRÇASI - GS-321Ürün Markası:GLIDE N STYLEÜrün Açıklaması:Yastık bölgesinde bulunan bir çok delik sayesinde saçlarınızın daha fazla hava alarak kısa sürede kurumasına yardımcı olur saçlarınızı çekmeden, kırmadan ve zarar vermeden açar hava..
57,38TL
Vergiler Hariç:48,62TL
GLIDE N STYLE KÜÇÜK AÇMA TARAMA FIRÇASI - GS-221Ürün Markası:GLIDE N STYLEÜrün Açıklaması:Tüm saç tipleri için uygundur. Tüm Glide'n Style saç fırçalarında nono-ionic teknoloji kullanılmıştır. Tozlu ve dumanlı havada bulunanpozitif iyonları nötürleştirmek ve böylelikle saç de..
57,80TL
Vergiler Hariç:48,98TL
GLIDE N STYLE KÜÇÜK FÖN FIRÇASI - GS-226Ürün Markası:GLIDE N STYLEÜrün Açıklaması:Bütün saç fırçaları ve taraklarında nano silver teknoloji kullanılmıştır. Tozlu ve dumanlı havada bulunan pozitif iyonları nötürleştirmek ve böylelikle saç derisindeki nemi dengelemek amacı ile neg..
56,95TL
Vergiler Hariç:48,26TL
GLIDE N STYLE ORTA BOY SERAMİK FÖN FIRÇASI - GS-343Ürün Markası:GLIDE N STYLEÜrün Açıklaması:En son teknoloji seramik ion emdirilmiş tasarımlarıyla saç şekillendirmenize kolaylık sağlar, kurutma ve tasarım sürelerini hızlandırır ve ayrıca hafif ergonomik yapısı ve tutuş kolaylığı ..
78,11TL
Vergiler Hariç:66,20TL
GLIDE N STYLE RÖTUŞ FIRÇASI - GS-227Ürün Markası:GLIDE N STYLEÜrün Açıklaması:Rötüş fırçası olarak tasarlanmıştır. Tüm Glide'n Style saç fırçalarında Nono-Ionic teknoloji kullanılmıştır. Tozlu ve dumanlı havada bulunanpozitif iyonları nötürleştirmek ve böylelikle saç derisinde..
61,20TL
Vergiler Hariç:51,86TL
GLIDE N STYLE ŞEKİLLENDİRME VE TASARIM TARAĞI - GS-333Ürün Markası:GLIDE N STYLEÜrün Açıklaması:Tüm Glide'n Style saç firçalarında Nono-lonic teknoloji kullanılmıştır. Tozlu ve dumanlı havada bulunanpozitit iyonları nötürleştirmek ve böylelikle saç derisindeki nemi dengelemek am..
45,47TL
Vergiler Hariç:38,54TL
GLIDE N STYLE SEYEHAT VE CEP TARAĞI - GS-334Ürün Markası:GLIDE N STYLEÜrün Açıklaması:Seyehat ve cep tarağı olarak tasarlanmıştır. Tüm Glide’n Style saç fırçalarında nono-lonic teknoloji kullanılmıştır. Tozlu ve dumanlı havada bulunan pozitif iyonları nötürleştirmek ve böyleli..
40,46TL
Vergiler Hariç:34,29TL
GLIDE N STYLE ÜÇ BOYUTLU AÇMA TARAMA FIRÇASI - GS-244Ürün Markası:GLIDE N STYLEÜrün Açıklaması:Kaliteli ve 3 boyutlu ergonomik tasarımı sayesinde saçları şekillendirmede maksimum fayda sağlar. Saçlara masaj yaparak kan dolaşımının artmasına yardımcı olur. Özellikle kolay d..
53,55TL
Vergiler Hariç:45,38TL
Marka: RODEO
RODEO-11 TARAKÜrün Markası:RODEOÜrün Detayları:Tüm saç tiplerini taramak için geliştirilmiştir. Antistatik özelliğiyle saçta oluşabilecek elektriklenmelerin önüne geçer. Esnektir, darbe ve kırılmalara karşı dayanıklıdır. Karbon yapısıyla ısıya dayanıklı olarak üretilmiştir. ..
18,61TL
Vergiler Hariç:15,78TL
Marka: RODEO
RODEO-012 TARAKÜrün Markası:RODEOÜrün Detayları:İnce ve kalın dişlere sahip olan tarakta seyrek ve sık aralıklı dişler de vardır. Çok fonksiyonlu olarak kullanılabilir. Rodeo karbon serisine ait olan ürün ısıya dayanıklıdır. Antistatiktir ve kırılmayan hammaddeye sahiptir..
21,21TL
Vergiler Hariç:17,97TL
Marka: RODEO
RODEO-014 TARAKÜrün Markası:RODEOÜrün Detayları:Yuvarlak bitişleri ve yeterli sterliği sayesinde elden kolay kaymaz. Tarağın yuvarlak uçlu diş uçları sayesinde saç derisine batmaz ve rahat tarama sağlar. Tarak süper plastik malzemeden yapılmıştır. 200 dereceden fazla ısıya d..
21,16TL
Vergiler Hariç:17,94TL
Marka: RODEO
RODEO-016 TARAKÜrün Markası:RODEOÜrün Detayları:Profesyonel saç kesimleri için tasarlanmıştır. Antistatik özelliğiyle saçta oluşabilecek elektriklenmelerin önüne geçer. Esnektir, darbe ve kırılmalara karşı dayanıklıdır. Karbon yapısıyla ısıya dayanıklı olarak üretilmiştir..
16,91TL
Vergiler Hariç:14,33TL
Marka: RODEO
RODEO-018 TARAKÜrün Markası:RODEOÜrün Detayları:Anti statik özelliğiyle saçta oluşabilecek elektriklenmelerin önüne geçer. Esnektir darbe ve kırılmalara karşı dayanıklıdır. Karbon yapısıyla ısıya dayanıklı olarak üretilmiştir. Saç boyamak için özel olarak geliştirilmişti..
18,69TL
Vergiler Hariç:15,84TL
Marka: RODEO
RODEO-021 TARAKÜrün Markası:RODEOÜrün Açıklaması:Saça Krepe Yapmak Için Tasarlanmıştır. Kuyruk Kısmıyla Saç Ayırmak, Topuz Ve Diğer Şekillendirme Işlemleri Için Uygundur. Antistatik Özelliğiyle Saçta Oluşabilecek Elektriklenmelerin Önüne Geçer. Esnektir, Darbe Ve Kırılmalara Karşı..
21,16TL
Vergiler Hariç:17,94TL
Marka: RODEO
RODEO-026 TARAKÜrün Markası:RODEOÜrün Detayları:Rodeo Antistatik Karbon Saç Boyama Tarağı Saç boyamak için tasarlanmıştır. Antistatik özelliğiyle saçta oluşabilecek elektriklenmelerin önüne geçer. Esnektir, darbe ve kırılmalara karşı dayanıklıdır. Karbon yapısıyla ısıy..
16,92TL
Vergiler Hariç:14,34TL
Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 52 (3 Sayfa)
Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır.