Menü
Sepetiniz

500₺ üzeri ücretsiz kargo. Tüm Türkiye 26.90 Sabit Kargo Ücreti

Yasal Uyarı

YASAL UYARI

Bu internet sitesine (kısaca SİTE olarak anılacaktır) girmeniz ve/veya SİTE’deki herhangi bir bilgiyi herhangi bir şekilde kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

SİTE’ye girilmesi, SİTE’nin ve/veya SİTE’deki herhangi bir/birkaç bilginin/lerin ve/veya verinin/lerin ve başkaca kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ve/veya başkaca sebeplerle doğabilecek doğrudan ve/veya dolaylı hiçbir zarardan KOZMOPOL KOZMETİK SAĞLIK GIDA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ ve bağlı iştirakleri sorumlu değildirler. 

KOZMOPOL KOZMETİK SAĞLIK GIDA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ, SİTE’de ve uzantısında mevcut her türlü ürün, hizmet, SİTE’yi kullanma koşulları ile SİTE’de sunulan bilgileri önceden bir ihtara ve ihbara gerek olmaksızın değiştirme, SİTE’yi yeniden düzenleme, yayını durdurma ve başkaca her türlü haklarını saklı tutar. Düzenlemeler, değişiklikler SİTE’de yayım anında yürürlüğe girer. SİTE’nin kullanımı ve/veya SİTE’ye giriş ile bu düzenlemeler, değişiklikler kabul edilmiş sayılır.  

KOZMOPOL KOZMETİK SAĞLIK GIDA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal ve/veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

SİTE, KOZMOPOL KOZMETİK SAĞLIK GIDA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ’nin kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. KOZMOPOL KOZMETİK SAĞLIK GIDA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

KOZMOPOL KOZMETİK SAĞLIK GIDA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ, SİTE’nin genel görünüm ve dizaynı ile SİTE’deki tüm bilgi, resim, KOZMOPOL markası ve diğer markalar, www.kozmopol.com alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi ve/veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. SİTE’de bulunan hiçbir materyal; önceden yazılı olarak izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz, en geniş manada yasal düzenlemelerin ve uygulamaların hak sahibinin iznini gerektirdiği hiçbir işleme tabi tutulamaz. SİTE’nin bütünü ve/veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Burada sayılan ve KOZMOPOL KOZMETİK SAĞLIK GIDA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ aleyhine sayılmayan aksine tüm işlem ve eylemler, en geniş manada hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. KOZMOPOL KOZMETİK SAĞLIK GIDA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ’nin burada açıkça sayılmayan, belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

KOZMOPOL KOZMETİK SAĞLIK GIDA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini haizdir. Kullanıcılarına SİTE’ye her girişlerinde Yasal Uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.

Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır.